17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d. monogramemna odwrociu opisany: 'Jagoda Szymańska | Szyba XXVIII | 2012'Jest absolwentką Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, uzyskała dyplom z wyróżnieniem w 2009 r. Brała udział w licznych wystawach i konkursach, m.in. w IV Ogólnopolskim Konkursie na Obraz dla Młodych Malarzy im. M. Michalika w Częstochowie, 2010 oraz w II Festiwalu Sztuki Młodych "PRZECIĄG" w Szczecinie, 2009. W magazynie Duży Format (dodatek do Gazety Wyborczej, wrzesień 2009) w ramach cyklu "Młody Maluje" jeden z artykułów został poświęcony artystce. Zdobyła I Nagrodę Wojewody Wielkopolskiego w Ogólnopolskim Konkursie "IX Salon Wielkopolski" w Czarnkowie. Mieszka w Poznaniu.