17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Magdalena Laskowska (ur. 1985, Warszawa)
Poszukiwacz bursztynu, 2012 r.
Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

alkid/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'laskowska'na odwroicu opisany: '"Poszukiwacz bursztynu" | Magdalena Lakskowska 2012 | alkid, | 81 x 100 cm'Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem w 2011 r. Miała trzy wystawy zbiorowe: 2010 - Warszawa, 2011 - Niemcy, 2011 - Legnica. Finalistka konkursu dla studentów ASP "Francja w moich oczach". Zajmuje się malarstwem sztalugowym, zwłaszcza pejzażem oraz ilustracją książkową. Ważniejsze wystawy: 2011 – Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczną Simensa, Salon Akademii, ASP, Warszawa; 2011 – Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2011”, Galeria Sztuki, Legnica (I Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego); 2011 – „Skłonności do ostrości”, wystawa zbiorowa w ramach Satyrykonu, teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica; 2011- finalistka Konkursu o Artystyczną Nagrodę Siemensa edycja 2011; 2011- finalistka 10. Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych Pieńków; 2011- nagroda za najlepszą pracę  dyplomową przyznawana  przez Panią Ewę Tomaszewską. 2012 – finalistka konkursu Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu; 2012 – wystawa zbiorowa Sport Artbox w Galerii Milano, Warszawa.