17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Paweł Słota (ur. 1989, Częstochowa)
Pejzaż miejski II, 2012 r.
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Pejzaż miejski II, 2012 r.

Cena wylicytowana: 3 400 zł

olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ SŁOTA | "PEJZAŻ MIEJSKI II" | OLEJ, PŁÓTNO;  100 x 130 | 2012'Obecnie student Malarstwa V roku w pracowni malarstwa prof. Leszka. Misiaka  i pracowni rysunku prof. Teresy Kotkowskiej - Rzepeckiej w Akademii Sztuk Pięknych  w Krakowie. Laureat stypendium twórczego i artystycznego prezydenta miasta Częstochowy w latach 2005, 2006, 2007, 2009, 2012. Autor kilku wystaw indywidualnych. Uczestnik wystaw i przeglądów artystycznych w kraju i zagranicą. Prace w kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Praca z prezentowanego cyklu otrzymała Grand Prix na 11. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki w Ostrowcu Świętokrzyskim.