17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 120 x 130 cm
na odwrociu opisany: 'BARTOSZ CZARNECKI | 2012'  oraz na blejtramie: '130 x120 cm Bartosz Czarnecki'Student Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Grzegorza Bednarskiego i prof. Marka Szymańskiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i projektowaniem plakatu. Osiągnięcia m.in.: wystawa indywidualna „Masa/Tłum” w Galerii Schody – Warszawa 2012; wystawa indywidualna „Bartosz Czarnecki – Malarstwo” w Galerii Promocyjnej ASP –Kraków 2012; wystawa zbiorowa finalistów ogólnopolskiego konkursu „Artystyczna Podróż Hestii” – Gdynia 2012; I miejsce w internetowym konkursie na projekt lodówek Coca Cola – Kraków 2012; wystawa plakatu „Nowe Spojrzenia” – Praga 2012;  jeden z finalistów międzynarodowego konkursu rysunkowego FID 2012 – Paryż 2012; stypendium „Grazella” im. Anny Marii Siemieńskiej – Kraków 2011;  stypendium Janiny Kraupe – Świderskiej – Kraków 2011; I nagroda w 2 Ogólnopolskim Biennale malarstwa "Pejzaż ludzki" – Kraków 2007; Nagroda i wyróżnienie Prezydenta Miasta Krosna za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz godne reprezentowanie szkoły i miasta na szczeblu ogólnopolskim – Krosno 2007, 2008.