17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł

olej/płótno, 120 x 200 cm
na odwrociu opisany: 'Marrocco II | S. Motyl 09 r'Absolwent Akademii im. J. Długosza w Częstochowie - Instytut Plastyki, specjalizacja: Grafika Warsztatowa w pracowni prof. Grzegorza Banaszkiewicza. Przez media nazywany "częstochowskim specjalistą od "odlecianych pomysłów". Sam mówi, że po prostu robi swoje. Maluje, tworzy grafiki, a ostatnio aktywnie działa na polu artystycznych instalacji  w przestrzeni (swego rodzaju twórczych jednodniowych happeningów), często zaangażowanych społecznie. Uczestnik wielu wystaw i działań artystycznych.