17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 750 zł

Cena wylicytowana: 750 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: ‘B. JARMOLIŃSKI’na odwrociu opisany na płótnie i na blejtramie: ‘”MAN-RW” 2009/10 | B. JARMOLIŃSKI’Ukończył ASP w Łodzi, dyplom w Pracowni Intermedia i Pracowni Rysunku Romany Hałat w 2001 r. Jego prace prezentowane były na ogólnopolskich wystawach malarstwa - Bielska Jesień 2007, Jesienne konfrontacje 2007, Sztuka po godzinach 2008/9, Sexhibicja 2008, Aspekty polska-poland 2008,Transart 2009. Zajmuje się malarstwem, video, obiektem.