17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Sepe (ur. 1982 r., Warszawa)
Król parkietu, 2012 r.
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Sepe (ur. 1982 r., Warszawa)
Król parkietu, 2012 r.

Cena wylicytowana: 3 200 zł

technika mieszana/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'SEPE'na odwrociu opisany: 'sepe | 2012'Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (dyplom w 2008 r. pod kierunkiem prof. S. Iwańskiego) oraz Wydziału Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Od 1996 związany z nurtem graffiti i street artem. Oprócz murali zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Jego prace można zobaczyć na murach takich miast jak: Monachium, Oslo, Praga, Berlin, Lille, Lucerna, Saragossa, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice. Swoje prace publikował m.in. w Muralismo Morte, Brain Damage, Hiro, Dos Dedos, Polski street art, TatooFest, Flava magazine, Fresh illustration-Public, Graffiti Art. Brał udział w takich festiwalach sztuki jak: „Europe XXl” Lille 2009, „Inspiracje” Międzynarodowy Festiwal Sztuki, Szczecin 2009, „Secret Wars” Glasgow/Malmo/Bristol/Warszawa 2010, „Blue Balls Festiwal” Lucerna 2011 oraz w licznych wystawach zbiorowych, m.in.: "Stroke01 urban art fair", wystawa zbiorowa, Monachium 2009, "Die neue avandgarde", wystawa zbiorowa, Monachium/Berlin 2010, „Jerzy Skarżyński & Sepe" aneks do pośmiertnej wystawy J. Skarżyńskiego, galeria Olympia, Kraków 2011, „Start to Hangart" galeria Klimy Bocheńskiej, Warszawa 2011.