17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Tomasz Kuran (ur. 1971, Warszawa)
Droga w deszczu, 2011 r.
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Droga w deszczu, 2011 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'T. 2011 | KURAN'na odwrociu opisany: 'T. KURAN | 2011'Absolwent warszawskiej ASP, Wydział Konserwacji i Restauracji Dziel Sztuki, dyplom pod kierunkiem prof. J.Szpor. Studiował także Malarstwo u prof. R. Ziemskiego - do dyplomu został załączony aneks z malarstwa pt. "Głowa". Maluje od wielu lat, bohaterami jego prac są najczęściej abstrakcyjnie traktowane figury, które osadza w różnego rodzaju pejzażach i przestrzeniach. Przede wszystkim najważniejszy jest dla niego kolor i dynamika obrazu. Obecnie przygotowuje się do kolejnej wystawy.