17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Tomasz Matczak 2012'1997-2002 studia na Wydziale Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP. W 2003 r. obronił dyplom  w Pracowni Technik Litograficznych. Od 2004 r. asystent prof. Witolda Warzywody w tejże pracowni. 2003 Dyplom Roku w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. 2010  II nagroda w konkursie poświęconym pamięci Jana Pawła II w Łodzi.