17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej, collage/płyta pilśniowa, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: '© piotr SZWABE vel pisz | 11/12 | olej, collage | płótno na pilśni'1997 - stipendium College of Art w Londynie. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, ściennym i instalacjami w postaci plastycznej. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych.