17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 550 zł

Cena wylicytowana: 550 zł

olej/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'ANNA NOSZCZYŃSKA  - autor | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 80 | 2010 r'Absolwentka Wydziału Malarstwa na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie pod okiem prof. Jarosława Kweclicha. Jej prace były licznie wystawiane na wystawach  m. in. w Bytomiu, Krakowie czy Szymbarku.