17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'K. Orońska 2012'na odwrociu opisany: 'K. Orońska Bedford'Dyplom z malarstwa w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Nagrody:  I miejsce, Muzeum Narodowe w Kielcach „Aforyzmy Rysowane”. Wystawy indywidualne: AKMERIS Kielce, „Mitteleuropa” Stockholm, „Vintage Curtains” Stockholm. Artystka inspiruje się głownie pytaniem o kondycję człowieka w odniesieniu do jego środowiska (konkretnego miasta czy grupy społecznej). Prezentowana praca odnosi się do Bedford, dzielnicy Nowego Jorku.