17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisanyStudentka V roku krakowskiej ASP. Trzykrotna stypendystka Rady Prezesa Ministrów, Laureatka Międzynarodowego Festiwalu im J. Szajny w Tczewie, uczestniczka kilku wystaw  i festiwali, m.in. Audio Art w Bunkrze Sztuki. Jest artystką poszukującą, zmierzającą w stronę minimalizmu i malarstwa materii.