17 Aukcja Młodej Sztuki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (96)

Ilona Herc
Bez tytułu, z cyklu "Miejsca", 2012 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Anna Kunka-Kawełczyk
Zosia z chartem, 2012 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Łukasz Ratajczyk
Tod Motor Hotel, 2012 r.
olej/płótno, 90 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Katarzyna Orońska
Bedford, 2012 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jan Możdżyński
Melancholia, 2012 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Tomasz Matczak
Dobra Moneta, 2012 r.
olej/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Karolina Jarmolińska
Burza, 2012 r.
olej/płyta pilśniowa, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Magdalena Laskowska
Poszukiwacz bursztynu, 2012 r.
alkid/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Paweł Słota
Pejzaż miejski II, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Justyna Smoleń
Awionetka, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Artur Trojanowski
Leon i Marian, 2011 r.
akryl/płyta MDF, 103 x 140 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Szymon Motyl
Marrocco II, 2009 r.
olej/płótno, 120 x 200 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
Anna Noszczyńska
Bez tytułu, 2010 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 550 zł
Gossia Zielaskowska
Wish you were back again, 2011 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Ilona Leszczyńska
Ofelia, 2010 r.
fotografia czarno-biała/papier, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Arkadiusz Andrejkow
Pranie dziecięce, 2008 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Robert Listwan
Super Yellow, 2012 r.
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Izabela Chamczyk
From experimental series, 2008 r.
fotografia eksperymentalna/papier fotograficzny, 17 x 13 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 650 zł
Sepe
Król parkietu, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 92 x 65 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Bartek Jarmoliński
MAN-RW, 2010 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 750 zł
Bartosz Czarnecki
Masa/Tłum, 2012 r.
olej/płótno, 120 x 130 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Agata Sasiuk
Jesteś gruba, 2011 r.
akryl/płótno, 60 x 30 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Magdalena Cybulska
Z cyklu "Święte obrazki", 2012 r.
akryl/płótno, 70 x 41 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Jagoda Szymańska
Szyba XXVIII, 2012 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Tomasz Kołodziejczyk
Spojrzenie, 2012 r.
akryl/płótno, 70 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Tomasz Kuran
Droga w deszczu, 2011 r.
akryl/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Bartek Świątecki / Pener
Dekonstrukcja, 2012 r.
technika własna/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Piotr Szwabe vel Pisz
Bez tytułu, 2011 r.
olej, collage/płyta pilśniowa, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Mateusz Rybka
7162, 2012 r.
akryl, spray, szablon/sklejka, 67 x 102 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Maria Kiesner
Żoliborz, 2010 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł