163 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
29 października 2009 godz. 19:00

Jacek Malczewski (1854 Radom - 1929 Kraków)
AUTOPORTRET NA TLE DWORU W WIELGIEM, 1909 R.
Cena wylicytowana: 340 000 zł

Cena wylicytowana: 340 000 zł

olej/tektura, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'J [herb Tarnawa] M | 1909' LITERATURA: reprodukowany [w:] Stefania Krzysztofowicz Kozakowska, Jacek Malczewski . Życie i twórczość, wyd. Kluszczyński, il. s. 66; I. i Ł. Kossowscy, Symbolizm i Młoda Polska, wyd. Arkady, XII. 2009