162 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
17 września 2009 godz. 19:00

Olga Boznańska (1865 Kraków - 1940 Paryż)
Portret kobiety w kapeluszu (Halszka Malczewska ?)
Cena wylicytowana: 165 000 zł

Cena wylicytowana: 165 000 zł

olej/tektura, 80 x 60 cm
sygnowany p. g.: `Olga Boznańska`