162 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
17 września 2009 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

akwarela/papier, 10,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. d.: `A. Kędzierski | 93`