162 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
17 września 2009 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

akwarela/papier, 13 x 20,5 cm
sygnowany p. d.: `J Malczewski`