161 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
18 czerwca 2009 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 39 000 zł
63

Cena wylicytowana: 39 000 zł

olej/płótno, 25,5 x 21 cm
sygnowany p. d.: `Kanelba`