158 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 grudnia 2008 godz. 19:00

Jacek Malczewski (1854 Radom - 1929 Kraków)
AUTOPORTRET Z ZAMKIEM W TLE, 1921 R.
Cena wylicytowana: 400 000 zł

Cena wylicytowana: 400 000 zł

olej/deska, 67 x 56 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'J. Malczewski 1921.'