157 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
18 września 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 500 zł

Cena wylicytowana: 12 500 zł

ołówek, akwarela/papier, 20 x 25,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany oraz dedykacja p. d.: 'Pani Maryji Szczepańskiej | z wyrazami bardzo serdecznej | przyjaźni i (…) ofiaruje l. Chwistek | 29.XI.1937'