157 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
18 września 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 500 zł

Cena wylicytowana: 9 500 zł

kredka, akwarela/papier, 19,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: 'Chwistek | 1932'