156 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
26 czerwca 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/płótno, 55,5 x 47 cm
sygnowany l. d.: 'Hassenberg'
na odwrocie tytuł autorski