156 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (38)

Leon Wyczółkowski
Kwiaty w wazonie, 1922 r.
akwarela/papier, 40 x 32 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Odo Dobrowolski
Nokturn - zaplecze Katedry Lwowskiej, 1911 r.
pastel/tektura, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Franciszek Wastkowski
Przed chatą, 1879 r.
olej/płótno, 58 x 107 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Emilia DUKSZYŃSKA - DUKSZTA
Włoszka przy studni
olej/płótno, 118 x 86 cm
Cena wylicytowana: 73 000 zł
Roman Kazimierz Kochanowski
Pejzaż z postacią
olej/deska, 14 x 18 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Wojciech Weiss
Akt czytającej
olej/płótno, 66 x 81 cm
Cena wylicytowana: 63 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Ciągnący sieć
olej/płótno, 56 x 76 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Wlastimil Hofman
"Anielski napój"
olej/sklejka, 22 x 35 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Jacek Malczewski
Diana. Portret Marii Sozańskiej, 1916 r.
olej/tektura, 55 x 66,5 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
Wojciech Weiss
Maki w wazonie
olej/tektura, 46 x 30 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Fryderyk Kleinmann
Kataryniarz, ok. 1933 r.
olej/płótno, 120 x 99 cm
Cena wylicytowana: 310 000 zł
Jerzy Kossak
Odwrót spod Moskwy, 1924 r.
olej/płyta, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Eugeniusz Eibisch
Drzewa nad wodą
olej/tektura, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 29 000 zł
Iwan Trusz
Pejzaż znad Dniepru
olej/płótno dublowane, 39 x 47 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Rafał Malczewski
Pejzaż z konikiem
olej/płótno, 67 x 90 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Bronisław Piotr Kopczyński
Dwór pod lasem
akwarela/papier naklejony na tekturę, 102 x 70 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Irena Hassenberg (Reno)
"Na stole"
olej/płótno, 55,5 x 47 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Eugeniusz Eibisch
Portret kobiety
olej/płótno, 90 x 62 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Stanisław Ignacy (Witkacy) Witkiewicz
Portret Heleny Białynickiej - Biruli (?), 1930 r.
pastel/papier, 63 x 49 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 36 000 zł
50
Jan Czesław Moniuszko
Para w ogrodzie
olej/płótno naklejone na tekturę, 35,5 x 24,5 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
53
Fr. CONRADT (?)
Konie u wodopoju
olej/płótno, 83 x 52 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
55
Erno Erb
Przekupki
olej/tektura, 25 x 35 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
59
Stanisław Dybowski
Widok miasteczka - Kuty
olej/płótno naklejone na tekturę, 37,7x 46 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
60
Stanisław Dybowski
Kościół w Kleczanowie
olej/płótno naklejone na tekturę, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
78
Konstanty Mackiewicz
Nokturn paryski
olej/płótno dublowane, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
81
Rudolf Priebe
Łodzie przy brzegu
olej/płótno, 61 x 80 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
82
Georg Majewicz
Morze
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł