155 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
24 kwietnia 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/tektura, 21 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: 'S Eleszkiewicz'
na odwrocie tytuł autorski