154 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
28 lutego 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 15 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł

gwasz/papier, 63 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'M Lattry | 922'