153 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
13 grudnia 2007 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 95 000 zł
50

Cena wylicytowana: 95 000 zł

olej/tektura, 75 x 54 cm
sygnowany i datowany p. g. :'J. Malczewski | 1909'