152 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
8 listopada 2007 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 4 000 zł
87

* Cena wylicytowana: 4 000 zł

ołówek, kredka/papier, 24,5 x 36 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: 'Złoty Potok dnia 28 Lipca | W. G.'