152 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (42)

Stanisław Wyspiański
Anioł z banderolą, 1889 r.
technika mieszana/tektura, kalka częściowo rysowana ołówkiem, kredkami, kolorowana akwarelą i temperą/papier naklejony na tekturę, 59 x 81 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 40 000 zł
Stanisław Zawadzki
Akt ze splecionymi dłońmi, 1940 r.
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Dziewczyna nad morzem", 1922 r.
olej/płótno, 71 x 102 cm
Cena wylicytowana: 29 000 zł
Abraham Neumann
Łódź przy brzegu
olej/deska, 31 x 42 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Zofia WENDORFF - SERAFINOWICZ
Koncert, 1934 r.
olej/płótno, 73 x 103,5 cm
Cena wylicytowana: 54 000 zł
Stanisław Czajkowski
"Sądny dzień", (Święto Jom Kipur) 1914 r.
olej/płótno, 85 x 137,5 cm
* Cena wylicytowana: 58 000 zł
Emmanuel KATZ (zw. Mané-Katz)
Wieś na Ukrainie, 1936 r.
olej/płótno, 88 x 114,5 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Iwan Trusz
Pejzaż z Kaukazu
olej/deska, 15 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Franciszek Kostrzewski
Scena rodzajowa w parku, 1896 r.
olej/płótno, 211 x 103 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Ludwik Stasiak
Lilie i dziewanna
olej/tektura, 65 x 46,5 cm
Cena wylicytowana: 3 900 zł
Erno Erb
Stragan
olej/tektura, 37,5 x 47,2 cm
Cena wylicytowana: 22 500 zł
47
Natan Korzeń
Pejzaż z domami
olej/płyta, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 19 500 zł
52
Władysław Krzyżanowski
Pejzaż z łódkami
olej/płótno, 69 x 60 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
53
Stanisław Borysowski
Kwiaciarnia paryska, 1934 r.
olej/tektura, 31,5 x 24,5 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
55
Marceli Słodki
Widok na rzekę
olej/płótno, dublowane, 46 x 55 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
56
Stefan Żechowski
Muzy, 1967 r.
pastel/papier, 18,5 x 38,5 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 7 000 zł
58
Bronisława Rychter - Janowska
Wnętrze mieszczańskie
olej/płótno, 56 x 64 cm
* Cena wylicytowana: 8 500 zł
59
Ferdynand Ruszczyc
"Szczyty kościołów wileńskich"
olej/tektura, 55 x 40,5 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
67
Wojciech Kossak
Głowa konia, 1936 r.
olej/tektura, 33,5 x 30 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 16 000 zł
69
Stanisław Bagieński
Oddział wojska w polu
olej/deska, sklejka, 55 x 73 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
70
Wacław Artur Wielogłowski zw. Starykoń
Konie pociągowe, 1912 r.
akwarela/papier, 25,8 x 36,8 cm
* Cena wylicytowana: 1 700 zł
71
Bronisław Jamontt
Pejzaż z drzewami, 1933 r.
olej/tektura, 24,3 x 34 cm
Cena wylicytowana: 5 400 zł
74
Ludwik Kwiatkowski
Chaty wiejskie
olej/tektura, 39 x 61 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
82
Wiktor Korecki
Chaty w zimowym pejzażu
olej/płótno, 82 x 117 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
83
Wiktor Korecki
Jesień nad stawem
olej/płyta, 50 x 67 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
87
Wojciech Gerson
"Złoty Potok"
ołówek, kredka/papier, 24,5 x 36 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
88
Wojciech Gerson
Trybunał w Piotrkowie, 1859 r.
kredka/papier, 28,3 x 25,5 cm (w świetle passe - partout)
* Cena wylicytowana: 4 000 zł