150 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (49)

Jan Matejko
Postać w stroju historycznym
ołówek/papier, 26,5 x 17 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Juliusz Kossak
Krakowiak na koniu, 1892 r.
akwarela, gwasz/papier, 28,5 x 21 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 28 600 zł
Stanisław Ignacy Witkiewicz \ Witkacy
Portret kobiety, 1939 r.
pastel/papier, 71 x 48,5 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
Jacek Malczewski
Autoportret z Meduzą, 1918 r. (dyptyk)
olej/deska, 86,7 x 64,2 cm
Cena wylicytowana: 310 000 zł
Aleksander Świeszewski
Pejzaż górski
olej/płótno, 24 x 34 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Zygmunt Ajdukiewicz
Myśliwy z psem
olej/deska, 26,5 x 19,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Jan Czesław Moniuszko
Para panneaux dekoracyjnych - Święto radości
olej/płótno, dublowane, 115 x 28 cm
Cena wylicytowana: 31 000 zł
January Suchodolski
"Wjazd Jadwigi do Lwowa", 1827 r.
olej/płótno, 97 x 124 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Stanisław Wyspiański
Macierzyństwo - żona artysty z synem, 1904 r.
pastel/karton naklejony na tekturę, 62 x 47,4 cm
Cena wylicytowana: 620 000 zł
Jerzy Kossak
Pogoń za sławą, 1952 r.
olej/tektura, 35 x 47 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Wlastimil Hofman
"Jesienna pieśń", 1963 r.
olej/płyta, 46 x 36,5 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Władysław KUT
1915 Nawsie - 2006
brąz, wys.: 56 cm
Cena wylicytowana: 69 000 zł
Niemcy, Hanau (?)
srebro kute, wewnątrz złocone, waga: 3 800 g
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Hanau, złotnik Georg Roth
srebro, odlewane, cyzelowane, kute i repusowane, wewnątrz złocone, wys.: 27 cm, waga: 1710 g
Cena wylicytowana: 29 000 zł
JOKUBAS PREIZIGAS (Jakub Preizyg, Preisych, Praizich)
czynny ok. 1803 - 1820 w Kownie
srebro pr. '12', waga: 294 g, wymiary tacki: 21 x 9,5 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ludwig Izrael SMEDBERG
1798 - 1858
srebro, pr. '84', waga: 59 g, wys.: 8 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Peter Carl FABERGE
1846 St. Petersburg - 1920 Lozanna
srebro odlewane, cyzelowane i grawerowane, pr. '84', wys.: 7,4 cm, waga: 233 g
Cena wylicytowana: 36 000 zł
48
Rudolf Priebe
Łodzie przy wiatraku
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
49
Wschód słońca nad morzem
olej/płótno, 68 x 105 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
54
Jacek Malczewski
Melancholia - szkic
ołówek/papier, 17 x 11,5 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 3 600 zł
59
Leopold Gottlieb
"Kwiaty", ok. 1935 r.
olej/płótno, dublowane, 81 x 65 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
62
Sanie na drodze
olej/płótno, 60 x 90 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
66
Zygmunt Andrychiewicz (Andrychewicz)
Na mokradłach, 1901 r.
olej/płótno, 30,5 x 40 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
67
Las późną jesienią
olej/płótno, 80 x 71 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
74
Aleksander Rizzoni
Przy beczce z winem
olej/płótno, dublowane, 55 x 69 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
77
Ukrzyżowanie
olej/blacha, 24 x 19 cm
Cena wylicytowana: 14 500 zł
86
Bronisław Wiśniewski
"Studjum - Akt kobiety", 1919 r.
olej/tektura, 35,5 x 17 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
106
Kobieta z chryzantemami, 1902 r.
olej/płótno, dublowane, 60 x 51 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
113
Kapliczka w górach
olej/płótno, 60,5 x 70 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł