15 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
19 czerwca 2012 godz. 19:00

Iwona Delińska (ur. 1963, Gdynia)
Wszystkie drogi prowadzą do..., 2012 r.
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 140 x 80 cm
na odwrociu
opisany: ' "Wszytskie drogi prowadzą | do… | Delińska 2012'

W latach
1985-1992 studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz i na Wydziale Malarstwa
ASP w Gdańsku. Dyplom z tkaniny unikatowej obroniła u prof. B. Świderskiej. Miała
wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Mieszka i
pracuje w Gdyni.