141 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
24 listopada 2005 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 190 000 zł

Cena wylicytowana: 190 000 zł

olej/płótno, 65 x 82
sygnowany i datowany l. g.: 'J M | 912' (czerwonym olejem) oraz 'J Malczewski' (czarnym olejem); w załączeniu ekspertyza Stanisława Dąbrowskiego z 1954 r.