140 Aukcja Varia

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (91)

Popiersie Józefa Piłsudskiego, 1928 r.
brąz, dł.: 33,5 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Autor nierozpoznany
Portret Tadeusza Kościuszki
olej/płótno, 25 x 21 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Zegar, 1 poł. XX w.
Adolf Modro, Warszawa
drewno, wys.: 16,3 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Atlas z kulą ziemską
1863 - 1928
Franz von STUCK
brąz, wys.: 67 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Kawiornica, poł. XX w.
Niemcy
srebro, pr. '835', kryształ, wys.: 15 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Karafka z korkiem, 1 poł. XX w.
szkło, wys.: 20,5 cm
Cena wylicytowana: 200 zł
John M. DUCKER
Łodzie
olej/płótno, 52 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Włodzimierz Nałęcz
Żaglowiec, 1933 r.
akwaforta/papier, 14 x 9,5 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Dzwonek okrętowy, XX w.
mosiądz, dł.: 18,5 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Leżący jelonek, 1 poł. XX w.
Niemcy, Nymphenburg
porcelana, dł.: 19 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Ludwik Maciąg
Zaprzęg sześciokonny
olej/płyta, 60 x 30 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
48
Talerz, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelana, śr.: 27 cm
Cena wylicytowana: 450 zł
51
Talerz, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelana, śr.: 23,3 cm
Cena wylicytowana: 180 zł
59
Waza z pokrywą, 1 poł. XX w.
Miśnia
porcelana, wys.: 38 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
74
Brosza, XX w.
metal, śr.: 4,4 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
79
Broszka, XX w.
metal, okrągła
Cena wylicytowana: 1 900 zł
81
Brosza, XIX w.
metal, śr.: 3,8 cm
Cena wylicytowana: 2 100 zł
82
Broszka, XX w.
metal, dł.: 5 cm
Cena wylicytowana: 1 750 zł
83
Naszyjnik, pocz. XX w
srebro, złocone, dł.: 39, 5 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
84
Krzyżyk, XX w.
metal, dł.: 7,7 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
87
Para kolczyków, XX w.
metal, granaty
Cena wylicytowana: 1 100 zł
88
Para kolczyków, XX w.
srebro, waga: 3 g
Cena wylicytowana: 1 100 zł
89
Samowar, XVIII/XIX w.
Skandynawia
miedź, wys.: 36 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł
93
Świecznik, XVIII w.
drewno, złocone, wys.: 49 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
98
Autor nierozpoznany
Portret królowej
olej/płótno, 106 x 129 cm
Cena wylicytowana: 3 600 zł
114
Erna Rosenstein
"Ziemia niczyja", 1964 r.
olej/płyta, 30 x 39,2 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
115
Zbigniew Gostwicki
Martwa natura z portretem, 1935 r.
olej/płótno, 68 x 40 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
116
Jerzy DUDA - GRACZ
"Mostek jaśnie panienki", 1994 r.
olej/płyta, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
120
Roman Opałka
"Żagiel"
linoryt/papier, 75 x 56,5 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł