14 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
24 kwietnia 2012 godz. 19:00

Bartek Jarmoliński (ur. 1975, Łódź)
MUST/LINDA EVANGELISTA, 2012 r.
Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'B. JARMOLIŃSKI' na odwrociu opisany: ' "MUST/LINDA EVANGELISTA" 2012'Ukończył ASP w Łodzi, dyplom w Pracowni Intermedia i Pracowni Rysunku Romany Hałat w 2001 r. Jego prace prezentowane były na ogólnopolskich wystawach malarstwa - Bielska Jesień 2007, Jesienne konfrontacje 2007, Sztuka po godzinach 2008/9, Sexhibicja 2008, Aspekty polska-poland 2008,Transart 2009. Zajmuje się malarstwem, video, obiektem.