137 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
10 lutego 2005 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

olej/deska, 68 x 99,5 cm
sygnowany l. d.: 'Mokwa'