135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 400 zł

Cena wylicytowana: 6 400 zł

olej/płótno, 38,5 x 48 cm
sygnowany śr. d.: 'Z. Stryjeńska'