135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Cena wywoławcza: 4 000 zł

akwarela/papier, 20 x 15 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: 'F. Kostrzewski'