135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 900 zł

Cena wylicytowana: 900 zł

litografia/papier, 66 x 50 cm
sygnowany i datowany na kamieniu: 'Jean Cocteau | 1950' i inicjał wiązany 'JC' oraz ołówkiem l. d.: 'XXVII/50'