135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Wacław Pawliszak (1866 Warszawa - 1905 Warszawa)
Portret Wandy Piekońskiej, 1897 r.
Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/płótno, 33,5 x 25,5 cm
sygnatura wyryta w mokrej farbie p. d.: 'Pani Wandzie | Piekońskiej | W. Pawliszak | 2.V. 7'