135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

litografia/papier, 65,5 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d. na kamieniu: 'Jean Cocteau | * 1956' oraz inicjał wiązany 'JC' i ołówkiem '85/150'