135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 25 000 zł

Cena wylicytowana: 25 000 zł

olej/płótno, 63 x 97 cm
sygnowany l. d.: 'WW'