135 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
4 listopada 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 100 zł

Cena wylicytowana: 6 100 zł

olej/papier, 47 x 33 cm
sygnowany p. d.: 'EErb'