135 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (12)

Jean Cocteau
Półakt z tkaniną, 1956 r.
litografia/papier, 65,5 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Jean Cocteau
Profil kobiety w kapeluszu, 1950 r.
litografia/papier, 66 x 50 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Wacław Pawliszak
Portret Wandy Piekońskiej, 1897 r.
olej/płótno, 33,5 x 25,5 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Zofia Stryjeńska
Zaloty
olej/płótno, 38,5 x 48 cm
Cena wylicytowana: 6 400 zł
Erno Erb
Modląca się staruszka
olej/papier, 47 x 33 cm
Cena wylicytowana: 6 100 zł
Wojciech Weiss
Pejzaż zimowy ze ślizgawką
olej/płótno, 63 x 97 cm
Cena wylicytowana: 25 000 zł
71
Michalina Krzyżanowska
Pejzaż odwrócony z rzeką
olej/tektura, 22 x 32 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 1 900 zł
79
Peter Willer
Plan Gdańska, 1687 r.
miedzioryt/papier, 49 x 53 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
82
Matthäus Merian
Mapa Polski
miedzioryt/papier, 28 x 36 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 300 zł
86
marmur, wysokość: 50 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
94
Miśnia
porcelana, średnica: 23,5 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
109
złoto, próba '0,560' i srebro
Cena wylicytowana: 6 000 zł