134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)
Widok na pałac w Łazienkach, 1962 r.
Cena wylicytowana: 120 zł

Cena wylicytowana: 120 zł

litografia/papier, 37 x 26 cm
sygnowany ołówkiem u dołu: 'Autolitografia' oraz 'A.Sołtan 1962.'