134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 100 zł
95

Cena wylicytowana: 100 zł

litografia/papier, 22,5 x 29 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'Ivan Nilson, 1925'