134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Tadeusz Żaczek (1918 - 1978)
Słoń na wybiegu, 1955 r.
Cena wylicytowana: 100 zł
74
Tadeusz Żaczek (1918 - 1978)
Słoń na wybiegu, 1955 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

akwaforta/papier, 20 x 29,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: 'Żaczek Tadeusz 55'