134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł
148

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p. d.: 'Szołtysiak'