134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 100 zł

Cena wylicytowana: 100 zł

akwaforta/papier, 17,5 x 13,5
sygnowany ołówkiem u dołu: 'Kopestyński Kazimierz' oraz tytuł autorski 'Sancho Pancha'