134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)
Ruiny w parku, 1960 r.
Cena wylicytowana: 150 zł
61
Ruiny w parku, 1960 r.

Cena wylicytowana: 150 zł

litografia/papier, 44 x 30 cm
sygnowany i datowany ołówkiem l. d.: 'A. Sołtan 1960' oraz napis 'Autolitografia'