134 Aukcja Varia (wyniki)
16 września 2004 godz. 19:00

Willem J. Delff (1580 - 1638)
Portret Ludwika Joachima Camerariusa, 1629 r.
Cena wylicytowana: 300 zł
55
Willem J. Delff (1580 - 1638)

Cena wylicytowana: 300 zł

miedzioryt/papier, 25,2 x 17 cm
sygnowany u dołu: 'M. Miereveld pinxit. W. Delff. Sculpsit.1629'; wg obrazu M. van Miereveltsa